Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські депутати просять грошей на ремонт буштинського моста та дороги

24 березня 2016 р., 09:49

Деякі дороги не ремонтувались більше 30 років

Василь Дем’янчук та Василь Федурцьо на четвертому пленарному засіданні другої сесії звернулися до депутатського корпусу краю підтримати звернення до Кабінету Міністрів України у виділенні коштів для закінчення будівництва автомобільного моста в смт Буштино Тячівського району.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

У депутатському запиті йдеться, що ще у 2003 році в смт Буштино, що на Тячівщині, розпочато будівництво нового мостового переходу у зв’язку з тим, що існуючий міст був пошкоджений паводками 1998 та 2001 років і знаходиться в аварійному стані. «Однак за останні роки це будівництво припинено через відсутність фінансування та складної соціально-економічної ситуації в країні. Зволікання із завершенням будівництва згаданого моста може призвести до втрати сполучення на автодорозі Мукачево-Рахів –Рогатин-Львів і відрізати від обласного цетру Рахівський і значну частину Тячівського районів».

А Оксана Біров у звоєму запиті поінформувала, що до неї звернулися жителі с.Горонда Мукачівського району щодо проведення поточного ремонту вулиці Духновича, яка знаходиться в межах автодороги Червеньово-Гать, а також вулиці Гагаріна, яка веде до стратегічного об’єкта - військової частини в с.Баркасово. Ці дороги знаходяться на балансі Служби автодоріг у Закарпатській області і не ремонтувалися більше 30 років. У 2015 році розпочато поточний ремонт вулиці Духновича, але так і не завершено. Тож депутатка просить сприяти у виділенні коштів з обласного бюджету на фінансування поточних ремонтних робіт цих автодоріг.

Крайові парламентарі підтримали запити своїх колег і направили їх до обласної державної адміністрації та Служби автодоріг у Закарпатській області для вирішення.

- Найбільша біда для туристичного Закарпаття – це погані дороги і мости, - наголосив голова облради Михайло Рівіс. - Тому голова облдержадміністрації й оголосив 2016-й рік в Закарпатті - Роком доріг. Але у цій галузі потрібні кардинальні рішення у бік збільшення фінансування з «Укравтодору» та Фонду регіонального розвитку.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp