Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Мукачеві бюджет компенсуватиме для ОСББ 55% суми кредиту на енергозбереження

31 березня 2016 р., 09:02

Такі от будуть зміни.

До програми відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження багатоквартирних будинків у м. Мукачево на 2016-2020 роки планують внести зміни.

Документом передбачається, що відшкодування частини кредиту з міського бюджету надається ОСББ, ЖБК у розмірі до 55 % від максимального розміру основної суми (тіла) кредиту, але не більше 500 тис. грн. за одним кредитним договором, на заходи з енергозбереження багатоквартирних будинків.

Загалом ОСББ Мукачева можуть отримати 5 млн. гривень для пільгових кредитів для заходів з енергозбереження.

Заступник міського голови-начальник управління міського господарства Віталій Гільтайчук зазначає, що ОСББ міста мають унікальну можливість залучити пільгові кредити для оновлення багатоповерхівок. Окрім того 40% компенсації кредиту можна отримати за рахунок державних програм, що фінансуються через державні банки. Це водночас це стимулює і до створення в місті ОСББ. За останні три місяці вже створено 6 ОСББ, ще 8 - в процесі оформлення документів.
Згідно умов відшкодування частини кредитів за отриманими і використаними кредитними коштами ОСББ, ЖБК здійснюється на впровадження таких енергозберігаючих заходів: модернізація та утеплення стін фасаду; модернізація, утеплення і ремонт покрівель, дахового перекриття, підвальних приміщень; утеплення під’їздів (встановлення та заміна вікон, вхідних дверей в приміщеннях загального користування); встановлення обладнання з використання альтернативних до газу джерел енергії для потреб будинку.
Мукачівська міськрада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com