Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

«Лісова мафія» під прицілом Громадської ради (ФОТО)

31 березня 2016 р., 18:22

Що працюэ при Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

Днями в приміщенні Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулися установчі збори Громадської ради при Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, в рамках яких було затверджено Положення про Громадську раду, обрано керівництво Ради і обговорено ряд актуальних питань.

Громадську раду очолив Іван Габор, заступниками голови стали Роман Келемен та Василь Фенич, а секретарем - Ростислав Пазина. В ході засідання було також визначено коло питань, пропонованих до розгляду Ради на наступному засіданні.

Крім організаційних моментів, члени Ради обговорили питання спільної боротьби з незаконними рубками лісу та координацію подальшої роботи.

У роботі Громадської ради взяв участь очільник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга який розповів що саме дасть створення ГР при Закарпатському Оулмг:


«Громадська рада при Закарпатському Оулмг - це найважливіший соціальний інститут взаємодії суспільства і держави в справі природокористування охорони навколишнього середовища та збереження Карпатських пралісів. Сьогодні ми офіційно створили громадську раду при нашому господарстві таким чином ми отримали підтримку від громадськості для збереження лісового господарства області.

Відрадно що в нас є небайдужі громадяни, які нас підтримують. Впевнений, разом ми зможемо побороти «лісову мафію».Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Схожі новини

Сам оцінюю, сам плачу, сам рубаю, сам себе контролюю
Москаль: «Лісова галузь Закарпаття стала заручником брудних міжусобиць, у які втягують центральні телеканали»
Лісовим ветеранам - шана та низький уклін!
Москаль просить силовиків перевірити «факти зловживань у лісовій галузі Закарпаття»
Москаль: «Спрощена картина «активістів-екологів» про «верховинця з сокирою, котрий вирубує Карпати» є абсолютно неправдивою й неадекватною»
На математичний факультет УжНУ повернулася «Мафія»
Поліція Італії: мафія контролювала центр для мігрантів
Ігор Бондаренко: «Підходи до розвитку лісової галузі на Закарпатті мають бути повністю змінені»
Офіційне повідомлення щодо стану завершення робіт на лісовій ділянці в мікрорайоні «Шахта»
Головний ДАІвець Закарпаття став хрещеним батьком понад сотні малюків (Фото)

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com