Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Мукачеві вібудеться бізнес форум

1 квітня 2016 р., 20:41

За участі поважних гостей

Мукачівський міський голова Андрій Балога надіслав листи-запрошення Послу Федеративної республіки Німеччина в Києві Др. Крістоф Вайл, керівнику Делегації німецької економіки в Україні п. Александру Маркусу, Надзвичайному і Повноважному Послу Японії в Україні п. Сумі Шігекі з пропозицією запросити зацікавлених партнерів та інвесторів відвідати Мукачево і взяти участь у Мукачівському бізнес форумі, який буде проводитись з 18 по 20 травня цього року.

«Реальним інвесторам влада міста готова сприяти в створенні комфортних умов для започаткування та ведення бізнесу в межах повноважень, а саме: сприяння у вирішенні питань пов’язаних із земельними ділянками на пільгових умовах, запровадження спеціальних умов участі в розвитку інженерної інфраструктури міста, сприяння та вирішення питань щодо розвитку необхідної інфраструктури за рахунок міста.

Користуючись нагодою, запрошую Вас та зацікавлених партнерів та інвесторів відвідати Мукачево і взяти участь у Мукачівському бізнес форумі, який буде проводитись з 18 по 20 травня цього року. Впевнений, що Ваша участь у Мукачівському бізнес форумі стане чудовою нагодою обговорити найближчі плани нашої співпраці, а також ви зможете ознайомитись з перспективними та успішно діючими інвестиційними проектами міста», -йдеться в листі міського голови.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com