Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Писменники підуть на діалог з закарпатцями

2 квітня 2016 р., 10:46

Вже вдруге.

З 4 по 6 квітня до різних районів області навідається культурно-просвітницький проект "Закарпатські діалоги".

Нагадаємо, стартував проект два тижні тому з ініціативи Міністерства культури України, відомого сучасного вітчизняного письменника, кіносценариста і журналіста Андрія Куркова та за сприяння управління культури Закарпатської ОДА.

За аналогією до "Бесарабських діалогів", що тривали з листопада по грудень 2015-го на Одещині, закарпатський проект теж має на меті встановити інтелектуальний діалог між представниками різних культур, які мешкають в одній області.

В рамках першого етапу проекту письменники Андрій Курков, Галина Вдовиченко та Галина Крук, а також провідні крайові літератори на чолі з координатором проекту на Закарпатті Михайлом Рошком провели зустрічі в Ужгороді та кількох населених пунктах Берегівщини і Виноградівщини.

Цього ж разу культурна делегація у складі Андрія Куркова (м.Київ), Валентина Терлецького (м.Київ), Євгена Положія (м.Суми), крайових письменників Михайла Рошка й Олександра Гавроша відвідає Мукачівський, Хустський, Тячівський та Рахівський райони. Як і минулого разу, гості зустрічатимуться з представниками місцевого самоврядування та громадськості, культурною і творчою інтелігенцією, освітянами. Діалоги будуватимуть на теми "Письменник і війна. Писати під час конфлікту", "Історичний міф та історична правда – їхній уплив на сьогодення", "Уявіть собі Карпатське море. Як розвивати уяву?", "Людина між політикою і культурою" та ін.
Отож, детальний розпорядок зустрічей у рамках другого етапу "Закарпатських діалогів":

4 квітня

- 12.00 – м.Мукачево, Мукачівський державний університет;

- 16.30 – м.Хуст, міська бібліотека;

5 квітня

- 11.00 – м.Рахів, міський будинок культури;

- 15.00 – Тячівський р-н, смт.Солотвино, місцева книгозбірня;

6 квітня

- 10.00 – м.Тячів, районна бібліотека;

- 14.30 – м.Мукачево, міська бібліотека ім.О.Духновича.

А вже третій, завершальний етап проекту, плановано, проведуть усередині квітня.


Управління культури Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com