Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді відкрилась виставка робіт Андрія Куруца (Фото)

3 квітня 2016 р., 17:55

Майстер чи не вперше презентував власні роботи

Галерея «Диптих» в Ужгороді, що на вулиці Корятовича, 5. Невелике приміщення враз ожило від кольорової гами. Саме тут 1 квітня чи не вперше презентував власні роботи 71-річний ужгородський митець Андрій Куруц. Без офіціозу - тільки близькі, друзі, знайомі і незнайомі поціновувачі мистецтва, - повідомляє Кarpatart.com.

«Цікаво, дуже цікаво. Ужгород знайомий, і, водночас, такий незнайомий. Я по–новому подивився на місто. І хоча я не раз малював Ужгород, але у роботах цього автора він якийсь особливий, - ділиться враженнями закарпатських художник Василь Вовчок, який завітав на виставку. – Подивіться, (показує на роботу, -авт.) тут навіть дерева зображені з такою любов'ю».

Натомість знаний акварелями, які присвячені Ужгороду, художник Ярослав Дуленко зізнається, що вперше бачить роботи Андрія Куруца. Тому не приховує емоцій: «Подобається. Щось є від Приходька (Народний художник України В'ячеслав Приходько, - авт.), але все одно автор має свій стиль».

Тут презентовано більше 50 картин. Художник Андрій Куруц скромно каже: «Виставку організувавали діти». До речі, одна із трьох його доньок Андріана Куруц вже добре знана оригінальною керамікою. Вони разом згадують, що кілька років тому тато виставляв свої роботи у кафе «Снек». А це його перша подібна персональна виставка.

{g}

Уже під час розмови із нами художник каже, що малює з дитинства, але малярству ніде не навчався. «Професійної освіти не маю, не є членом жодної художньої спілки. Малюю, бо люблю. Хоча буває, що й півроку можу до мольберта не підходити», - додає. Ну а те, що у майже всіх виставлених полотнах фігурують вулиці чи дахи Ужгорода, нічого незвичайного. «А як можна його не малювати, якщо я живу тут?!», - резюмує художник.

Виставка діятиме до 10 квітня 2016 року


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp