Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатським лісникам оновили автопарк

4 квітня 2016 р., 10:40

За гарну роботу - гарні інвестиції.

Одним iз показників успішної роботи підприємства є кількість коштів інвестованих на придбання нової техніки та впровадження нових технологій.Лісогосподарськими підприємствами Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства в минулому році закуплено за власні кошти основних засобів на суму понад 10 мільйонів, в тому числі:2 екскаватори; 2 верстати; 1 автонавантажувач; 2 гідроманіпулятори; 1 вібраційний каток; 1 верстат багатопильний; 1 верстат брусувальний; 1 верстат торцювальний; 1 верстат малогабаритний.«Наша спільна мета – впровадження новітніх технологій у всьому комплексі лісогосподарських та лісозаготівельних робіт, залучення інвесторів у лісову галузь Закарпаття, збільшення площі лісів області. 

Вкладення коштів в придбання сучасної лісозаготівельної техніки виправдано. Сучасна лісозаготівельна техніка дає лісгоспам можливість максимально систематизувати роботи лісівників, підвищувати продуктивність праці й мінімізуючи участь людини в цьому процесі», - зазначив керманич Закарпатського Оулмг Валерій Мурга.Вищевказана техніка працює в першу чергу в найвіддаленіших лісових господарствах - Воловецькому, Міжгірському, Рахівському, Ясінянському, В.Бичковскому, Мукачівському та Свалявському.У цьому році також заплановано закупили обладнання для лісових господарств, яке включатиме також спецтехніку для попередження та ліквідації пожеж у лісах.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com