Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Вакарчук добре знає, як називається місто, у якому він народився

6 квітня 2016 р., 11:47

Співак каже, що навіть не знав про МукачевЕ.

Мукачівська міська рада вирішила перейменувати місто.Лідер гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук відреагував у своєму твіттері на рішення депутатів про перейменування міста.

Я і не знав, що треба казати Мукачеве. Хоч там народився:) Закарпатська облрада підтримала перейменування Мукачеве, - написав Вакарчук.

Як повідомляв Голос карпат раніше, 31 березня, під час чергової сесії Мукачівської міськради 7-го скликання було прийнято історичне рішення про перейменування міста.

Згідно документу така необхідність виникла у зв’язку з існуючими розбіжностями між офіційною назвою міста та обліком на місцевому рівні.

Відтак, Мукачівська міська рада вирішила перейменувати місто Мукачеве Закарпатської області на Мукачево.

За ініціативою депутата від фракції «Єдиний Центр» Петра Добромільського, Закарпатська облрада розглянула звернення Мукачівської міської ради щодо перейменування міста Мукачеве в Мукачево. У підсумку, рішенням 49-х з присутніх у залі 52 депутатів звернення було схвалене й відповідно переадресоване до профільного комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради.

Підсумкове рішення про перейменування Мукачева ухвалить саме український парламент.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com