Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатці можуть перевірити інформацію про газові прилади в «Особистому кабінеті»

8 квітня 2016 р., 11:46

Веб-сервіс «Особистий кабінет» на сайті 104.ua розширює свої можливості

. Для зручності споживачів природного газу додано інформацію про газові прилади, які зареєстровані за їх особовими рахунками. Встановлені лічильники газу і газові прилади повинні бути зареєстровані в газорозподільній компанії. Дані про ваші прилади будуть впливати на розрахунки, зокрема, на застосування пільгової ціни, в період її дії, нарахування пільг і субсидії. Наприклад, пільгова ціна 3,6 грн. за куб. м застосовується (у межах терміну встановленого Постановою КМУ) тільки для споживачів, у яких є опалювальний прилад, який встановлений відповідно до вимог ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання» та прийнятий газорозподільною компанією в експлуатацію. 

Залежно від того, які прилади зареєстровані, застосовується відповідна пільгова і соціальна норма при нарахуванні пільг та субсидій (навіть при розрахунках за лічильником), а також відповідна норма споживання, якщо лічильник газу не встановлений. Якщо газові прилади, які відображені в «Особистому кабінеті», не відповідають фактично встановленим, споживачам необхідно звернутися в службу внутрішньобудинкових систем газопостачання газорозподільної компанії, яка Вас обслуговує або в контакт-центр Товариства за номером телефону (0312) 48-83-04 чи надіславши повідомлення за допомогою веб-сервісу. Зареєструватись у веб-сервісі «Особистий кабінет» можна на сайті 104.ua.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp