Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті запрацює бюро правової допомоги

10 квітня 2016 р., 17:40

У кожному районі області.

Одним із нововведень, над яким уже працюють у Мін’юсті України та яке запровадять із 1 липня 2016 року по всій Україні, є бюро правової допомоги. Як розповів директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василь Попадинець, згідно з планом реформування органів юстиції, а також відповідно до постанови Кабміну, на базі всіх районних та міських управлінь юстиції будуть утворені такі бюро.

У них громадянам надаватимуть безоплатну правову допомогу – первинну (юридичні роз’яснення та консультації) і вторинну (адвоката за рахунок держави для соціально незахищених верств населення). Таку роботу вже проводять у місцевих центрах, які на Закарпатті знаходяться в Ужгороді, Мукачеві й Хусті. Відкриття бюро в кожному районі значно розширить доступ громадян до правової допомоги. Крім того, тут же закарпатці, які не мають доступу до інтернету, зможуть скористатися перевагами онлайн-послуг – працівник бюро допоможе отримати ту чи іншу довідку, подати заяву тощо.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp