Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Потрібна допомога бійцям 128 бригади, які тримають оборону на шахті Бутівка

15 квітня 2016 р., 14:21

Волонтери збирають кошти на тепловізор, який може вберегти життя бійців

За ним сумнозвісний блокпост ДНРів – «пост ДАІ». Саме звідти вони стріляють з танка по Авдіївській промзоні. Якщо виїхати на складну автомобільну розв’язку, між Бутівкою і Авдіївкою, здається, що людину біля того мосту можна цілком чітко розгледіти – так він близько. А отже, і ворог за кількасот метрів. Частина снарядів, призначених для «промки», летить і в бік самої шахти. Хвости від мін бійці дістають із землі та викидають. «Щоб не притягувати інші», – забобонно каже один з них. Ходити по території зрешеченої снарядами шахти складно – через залізничну колію за хлопцями спостерігають снайпери, доводиться бігати.

На Бутівці зараз тримає оборону батальйон 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. Бійці цілком впевнено себе почувають на цих позиціях. Вже знають звідки стріляє ворог, де сидять снайпери, з якого боку найімовірніше підійдуть диверсійні групи. Трохи вбік від шахти – Спартак. Його теж добре видно з наших позицій.Звідти бійці чують, як росіяни ганяють техніку – танки і САУ – на Ясинуватську розв’язку. А далі вже ці САУ їдуть або на Горлівку, або луплять по Авдіївці… Слухати, спостерігати, діяти завдяки бойовому досвіду, опиратися на логіку і знання – це, звичайно, добре. Але коли є необхідні оптичні прилади, діяти можна на випередження. Можна визначити снайпера, помітити диверсантів, спостерігати за діяннями бойовиків на їхніх позиціях. І якщо вам складно уявити географію розташування наших опорників, порахуйте просто метрів 300 і уявіть навпроти себе людину, яка не вагаючись вистрілить у вас. Страшно?

А уявіть вночі, коли ви навіть не зможете побачити цю озброєну людину. Знаєте, яка річ допоможе зменшити такі ситуації? Тепловізор. Який коштує $2500. На Бутівці він зараз дуже потрібен. Допоможемо нашим воїнам?

Волонтерська організації "Повернись живим"

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com