Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В «Юності» відбулися Всеукраїнські спортивні змагання «Олімпійське лелеченя»

19 квітня 2016 р., 11:20

Змагалися місцеві учні

В Ужгороді на базі спортивного комплексу „Юність” пройшли змагання третього обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів 5 – 6 класів „Олімпійське лелеченя”. Участь у змаганнях взяли команди із 13 районів області. Зокрема, Берегівського, Великоберезнянського, Виноградівського, Воловецького, Іршавського, Міжгірського, Перечинського, Свалявського, Ужгородського, Хустського районів, м. Чоп, а також Вільховецької сільської і Тячівської міської об’єднаних територіальних громад.

 

З вітальним словом до учасників звернулись голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України Іван Риляк, начальник відділу дошкільної, загальної середньої, інклюзивної та позашкільної освіти управління освіти та науки департаменту освіти і науки облдержадміністрації Роман Чобаня.

Програма заходу включала презентацію команди, конкурс малюнка на олімпійську тематику, вікторину, комбіновану естафету та рухливу гру (арт-бол). Учасники продемонстрували неабияку жагу до перемоги, уміло поєднали образотворчі навики із інтелектуальними відомостями про видатних спортсменів, перипетії спортивного життя як України, так і світу.
У напруженій боротьбі п’ятий рік поспіль перемогу здобула команда Ужгородського району, друге місце – команда Міжгірського району, третє місце – команда Тячівської міської об’єднаної територіальної громади, – повідомили в Департаменті освіти і науки ОДА.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com