Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Суддю Апеляційного суду Закарпаття нагороджено почесною відзнакою

20 квітня 2016 р., 14:49

За хорошу роботу

За високу оцінку роботи та активну участь у створенні навчальних відеороликів у рамках українсько-канадського проекту «Освіта суддів – для економічного розвитку», судді судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Закарпатської області, к. ю. н. Ганні Фазикош вручили почесний диплом та символічну статуетку.

Повідомляє прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області.

Нагородження відбулося 14 квітня 2016 року в Національній школі суддів України під час проведення засідання робочої групи з розробки тренінгу для майбутніх суддів на тему: «Написання судових рішень у цивільному судочинстві ”. У заході взяли участь досвідчені судді - тренери та викладачі Національної школи суддів України, серед яких, зокрема: суддя Апеляційного суду Закарпатської області - Ганна Фазикош, а також суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області - Микола Перекопський та провідний науковий співробітник відділу науково-методичного забезпечення діяльності ВККСУ та ВРЮ, суддя Верховного Суду України у відставці - Василь Земляной. Між тим, методологічне та організаційне забезпечення у проведенні засідання здійснювала представник Національної школи суддів України - Ганна Бахарєва.

У рамках засідання фахівцями було розроблено програму тренінгу до якої увійшли найбільш актуальні теми щодо написання судових рішень у цивільному судочинстві.

По завершенні зустрічі заступник начальника відділу науково-методичного забезпечення підготовки суддівського корпусу, суддя Верховного Суду України у відставці, Валентина Кузьменко подякувала членам робочої групи за їхній внесок у розробку навчальних програм підготовки кандидатів на посаду судді та суддів та звернула увагу на те, що тема написання судових рішень є показником якості правосуддя та запорукою забезпечення захисту прав та свобод людини.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com