Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті проклали майже 250 кілометрів лісових доріг

20 квітня 2016 р., 15:59

Найбільше - на Рахівщині

Будівництво лісових доріг, яке відповідає всім європейським стандартам і вимогам, – є одним із пріоритетів у роботі й гордістю Закарпатського обласного управління лісового і мисливського господарства. Про це під час прес-туру на Рахівщину розказав головний лісівник Закарпаття Валерій Мурга.

З його слів, розвиток лісотранспортної мережі є одним із основних і надзвичайно вагомих напрямків роботи обласного управління лісомисливського господарства. Це дає насамперед доступ до лісосічного фонду Закарпаття, задовільний технічний стан лісових доріг створює кращі умови для використання лісових ресурсів із застосуванням сучасних природоощадних технологій, зниження затрат, покращення рівня протипожежної безпеки та захист лісів у лісових угіддях.

«Стосовно лісових доріг слід зазначити: грамотно прокладені, вони скорочують відстань до лісосік у десятки разів! – зауважив Валерій Іванович. – І служать не лише для вивезення деревини, а й для догляду за насадженнями, для закладання нових лісів, а на випадок стихійних лих - це зручний доступ для їхньої ліквідації. Що важливо, то те, що наші дороги дають потужний розвиток для туристичної логістики. До того ж, лісові дороги для Закарпаття – це доступ населення до лісу, адже завдяки таким дорогам місцеві жителі можуть йти збирати гриби та ягоди в недоступні раніше для них лісові масиви».

Загалом за останні десять років, відколи розпочалося будівництво, стараннями лісівників побудовано 247 км лісових доріг. Зокрема, тільки Рахівський лісгосп проклав 47 кілометрів таких шляхів, що становить близько п’ятої частини від усіх побудованих доріг у Закарпатському ОУЛМГ. Також наразі в краї будується дорога, яка з’єднає шляхи між Закарпатською та Львівською областями. Для будівництва та відновлення лісових шляхів використовуємо лише власні матеріали та кошти, - повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

«Усі лісові дороги проходять проектну документацію згідно з чинним законодавством України, при будівництві ми максимально дотримуємося всіх вимог, які передбачені нормативними документами», – підтверджує регламентованість ведення будівельних робіт на території держлісфонду підприємств Закарпатського ОУЛМГ очільник управління.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com