Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Брюсселі достойно представлено Закарпаття, як родзинку України та перспективний інвестиційний регіон

21 квітня 2016 р., 13:41

Цієї середи, 20 квітня, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс взяв участь у шостих щорічних зборах EGTC

Платформи Комітету регіонів ЄС, які відбулися у столиці Бельгії - Брюсселі. Йшлося про влив Шенгенської кризи на прикордонне співробітництво.

    

Українську делегацію також представляли голова наглядової ради Європейського об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА, керівник облради VІ скликання Володимир Чубірко та заступник директора ЄОТС ТИСА Юдіта Євчак.
Офіційна делегація від Закарпаття прибула на запрошення Раффаеле Каттанео, голови Комісії з питань територіального зближення та бюджету ЄС. Цьому посприяли наші угорські партнери, зокрема, голова Загальних зборів області Саболч-Сатмар-Берег Оскар Шестак та директор ЄОТС ТИСА Андреа Сабоне Цап.

Модераторами зборів були: голова Комісії з питань територіального зближення та бюджету ЄС, політичний координатор Платформи EGTC Комітету регіонів ЄС Раффаеле Каттанео, Єврокомісар з питань регіональної політики (Румунія) Коріна Крету, голова РЕГІ комітету Європарламенту, доповідач з питання «Європейського територіального співробітництва – передової практики і новаторських заходів» Іскра Михайлова.
До учасників поважного зібрання звернувся й очільник Закарпатської облради, співголова ЄОТС ТИСА Михайло Рівіс, який достойно презентував наш край як родзинку України та перспективний інвестиційний регіон.

- Маємо надію, що через новостворений проект EGTC Тиса нам вдасться розбудувати багатонаціональне Закарпаття до рівня тих, які зуміли розбудувати наші угорські, словацькі, польські, румунські сусіди, з якими у нас не тільки спільні кордони, а й теплі, щирі стосунки та успішна співпраця, - наголосив Михайло Михайлович та додав: - Сьогодні ми тут, бо віримо, що на нашій землі настане мир, що ми будемо у великій європейській родині будувати своє майбутнє разом. Що ціна, заплачена за свій європейський вибір, а вона була надто високою, не була марною.

Закарпатська делегація провела низку зустрічей, зокрема, з постійним представником України при ЄС Точицьким Миколою та фахівцями представництва України в ЄС. Відтак отримано повну підтримку об’єднання «Тиса» як першого пілотного проекту кооперації європейського зразка. За словами Володимира Чубірка, «представляючи EGTC «Тиса», ми де-факто стали членами європейського клубу».

У ході роботи зборів EGTC Платформи Комітету регіонів ЄС окреслено плани на 2016 рік. Зокрема, презентовано ЄОТС в ЄС і концептуальної програми розвитку та євроінтеграції Закарпаття, а також обговорено візит Президента Комітету регіонів Маркку Марккули до Закарпаття.
Прес-служба Закарпатської облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp