Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Ужгородщині можна побачити унікальних оленів, козуль та кабанів (Фото)

22 квітня 2016 р., 12:36

Можна навіть полювати, але тільки з фоторушницями

В Анталовецькому лісництві на Ужгородщиніі водяться дикі козулі, плямисті олені та кабани. Проте, навіть лісівникам Ужгородського лісгоспу та місцевим мешканцям з найближчих сіл не завжди щастить зустріти тут дичину, особливо таку полохливу, як козуля чи олень.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

За словами директора ДП «Ужгородське ЛГ» Василя Кия, це привабить туристів, які захочуть побачити на власні очі цих красивих тварин. «Росту популяції плямистих оленів на Закарпатті посприяли лісівники Рівненщини, які відправили в нашу область та Харківську майже п'ятдесят молодих тварин з Білорусі», - додав Васіиль Кий.

А ось полювати можна на тварин тільки з фоторушницями, наголошують в Закарпатському ОУЛМГ. Тим більше, в сезон тиші. Василь Кий впевнений, що вирощування представників дикої фауни себе виправдало. Задоволені реалізацією цієї програми і екологи Закарпаття, адже вона позитивно впливає на збереження тварин, занесених до «Червоної книги України».
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com