Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

До уваги бійців АТО: перелік санаторіїв для лікування

23 квітня 2016 р., 12:34

Виористайте своє право на лікування та реабілітацію!

Згідно з проведеними Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції тендерами, для учасників АТО закупили путівки у десяти санаторіях України.

Військові можуть пройти лікування у ДП „Клінічний санаторій „Курорт Березівські мінеральні води” (лікування захворювань нервової системи, органів дихання, травлення та урології); ДП „Південь- Біурорт-Сервіс” санаторій „Орізонт” (лікування захворювань кістково-м’язевої системи, органів дихання, травлення, урології, кровообігу, шкіри та ендокринної системи) ; ТОВ „Санаторій „Феофанія” (лікування захворювань кістково-м’язевої системи, органів травлення та урології) ; Менський санаторій „Остреч” (лікування захворювань кістково-м’язевої системи, органів травлення, кровообігу, та нервової системи); ДП „Клінічний санаторій „Лермонтовський” (лікування захворювань органів дихання, урології та кровообігу) ; ПрАТ „Санаторій „Мошногір’я” (лікування захворювань органів травлення та кровообігу); ТзОВ„Санаторій „Карпатські зорі” (лікування захворювань органів травлення та ендокринної системи); ТОВ „Санаторій „Сонячний” (лікування захворювань кістково-м’язевої системи та кровообігу); ДП „Санаторій „Конча Заспа” (лікування захворювань кістково-м’язевої системи та кровообігу); ДП „Санаторій „Новомосковський” (лікування захворювань ендокринної системи та органів травлення).
На Закарпатті подали заявку на санаторно-курортне лікування 129 учасників антитерористичної операції. Зокрема по захворюванню органів кровообігу – 30, органів травлення – 10, кістково-м’язевої системи – 56; нервової системи – 23; органів дихання – 3; урології – 4; ендокринної системи – 2 та одна по захворюванні органів зору.

З початку цього року в області видали путівки на санаторно-курортне лікування 11 учасникам бойових дій на сході країни, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

"Щоб отримати послуги з санаторно-курортного лікування, учаснику АТО необхідно звернутись в орган соціального захисту за місцем реєстрації з комплектом документів, - повідомив начальник управління департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА В’ячеслав Мікулець. - Зокрема, потрібно подати заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення".

Психологічну реабілітацію нині здійснюють 4 санаторія: ДП „Клінічний санаторій „Курорт Березівські мінеральні води”, ДП „Південь- Біурорт-Сервіс” санаторій „Орізонт”, ТОВ „Санаторій „Феофанія” та
Менський санаторій „Остреч”. «На Закарпатті цьогоріч видали направлення на проходження психологічної реабілітації лише десятьом учасникам АТО. Це пов’язано з тим, що закарпатці неохоче користуються путівками для проходження психологічної реабілітації за межами області», - каже В’ячеслав Микулець.

На професійну адаптацію в Державному бюджеті для Закарпатської області на цей рік передбачено 606 тисяч гривень, з них на сьогодні використано 40 тисяч - 16 закарпатців пройшли навчання на водійських курсах. Минулого року за цією програмою додаткову спеціальність водія здобули 147 закарпатців-учасникв антитерористичної операції.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com