Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатським медикам розповідали, як ефективно боротися із раком (ВІДЕО)

25 квітня 2016 р., 20:55

Під час наукової конференції за участі провідних онкологів країни.

В Ужгороді пройшла наукова конференція за участі провідних онкологів країни. Проблемам лікування та діагностики найпоширенішої онкопатології у жінок було присвячено засідання профільної асоціації онкологів області. Фахівці спільно з лікарями-гінекологами розглядали складні клінічні випадки, обговорювали новітні методики лікування раку молочної залози та яєчників. Найкращі фахівці України та авторитетні науковці читали лекції закарпатським медикам. 

Головний онкохірург МОЗ України Іван СМОЛАНКА відзначив що вже десятиліття рак молочної залози займає перше місце серед онкопатологій у жінок не тільки в Україні, а в усьому світі. Щорічний приріст кількості захворювань - близько трьох процентів. У Європі щороку виявляють 180 тисяч нових випадків раку молочної залози - у США - 130 тисяч. В України цей показник сягає 16 тисяч. 

На відміну від розвинених країн наші жінки частіше звертаються до лікаря, коли хвороба занедбана. Таких пізніх звернень близько 30%. 

Медики вкотре наголосили на важливості профілактичних оглядів, що дозволяє виявити хворобу на самому початку. Відтак, і успішно її виліковувати. 

За словами головного онколога МОЗ України Олексія КОВАЛЬОВА, в новій державній програмі «Онкологія» на наступний 2017 рік чимала увага приділятиметься саме профілактиці захворювань. 

Як зауважив головний лікар Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру Андрій РУСИН такі конференції є надзвичайно корисними для регіональних фахівців, адже дозволяють навчити медиків сучасним підходам у діагностиці та лікуванні хвороби.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com