Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Берегові побував "Ревізор"

28 квітня 2016 р., 17:02

Так перевіряли...

У Берегові проводяться зйомки популярної програми «Ревізор», ведучий якої Вадим Абрамов проводить обстеження закладів громадського харчування, готелів, супермаркетів, тощо на дотримання ними санітарних, етичних, законодавчих норм. Громадські заклади, які дотримуються усіх відповідних норм та правил нагороджуються фірмовою табличкою «Ревізор рекомендує».

 

Відомо, що знімальна група кілька днів перевіряла заклади Ужгорода, а сьогодні ведучого Вадима Абрамова можна було побачити у Берегові. Як говорять очевидці, ревізор побував в одному з найстаріших ресторанних комплексів міста «Золота пава». Чи отримав заклад табличку наразі достеменно невідомо, однак свідки стверджують, що ревізор порекомендував «Золоту паву» для відвідування.

Також за неофіційною інформацією Вадим Абрамов та знімальна група намагалася потрапити до термальних басейнів «Жайворонок Пачірта», однак туди їх не пустили..


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com