Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Кандидатури на почесних громадян Мукачева розглядатиме Експертна рада

5 травня 2016 р., 09:23

Такі нововведення.

Міські депутати прийняли Положення про звання «Почесний громадянин міста Мукачева» в новій редакції . Також буде створено Експертну раду з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання на термін повноважень міської ради 7-го скликання.

Звання «Почесний громадянин міста Мукачева» встановлюється з метою вшанування та відзнаки особистостей, які зробили вагомий внесок в розвиток міста Мукачева, піднесення його статусу та в знак великої поваги і визнання їх професійної та громадської діяльності.

Звання присвоюється щорічно рішенням сесії Мукачівської міської ради. Звання «Почесний громадянин міста Мукачева» присвоюється лише один раз і є довічним. Підставами для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Мукачева» є:

- вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста,

- видатні заслуги в галузі науки, техніки, культури, мистецтва, фізичної культури та спорту, виховання та освіти, охорони здоров’я, охорони навколишнього середовища та забезпечення екологічної безпеки, розвитку економіки та виробництва, містобудування та архітектури, охорони правопорядку та громадської безпеки, зміцнення демократії та захисту прав людини і громадянина та в інших галузях;

- особиста мужність та героїзм, виявлені під час виконання службового та громадянського обов’язку;

- творча діяльність, що сприяє розвитку міста Мукачева, просуванню його позитивного іміджу в Україні та за кордоном.


Церемонія вручення відзнак Почесного громадянина міста Мукачева відбувається щорічно, як правило, під час святкування Дня Святого Мартина.

Особам, які удостоєні звання «Почесний громадянин міста Мукачева» надається щомісячна грошова винагорода у сумі, яка визначається щорічно відповідним рішенням сесії.


Мукачівська міськрада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com