Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Василь Кухта потішить прихильників

13 травня 2016 р., 12:40

Новини книгами

У понеділок, 16 травня, о 14.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться презентація нових книг Василя Кухти, відомого поета й публіциста, лауреата літературних премій імені Павла Тичини; імені Бориса Нечерди; імені Федора Потушняка та ін..

У книзі віршів «Страсті за голубою трояндою» (Львів, 2016), як і в попередніх, тісно переплітаються візії минувшини й сучасності, на повну силу проявляються такі примітні ознаки творчої манери автора, як розкутість думки, психологізм, «історизм» мислення, уміння новітні явища відтворювати новим словом. Центрова вісь книги публіцистики«Іти й не озиратися» (Львів, 2015) – європейські стежки України, родзинки міжетнічного, міжнаціонального спілкування, секрети пізнання незвіданих країв, іскрометні курйози, почерпнуті з багатолітньої журналістської практики.

Під час дійства прозвучать пісні на слова Василя Кухти у виконанні народної артистки України Марії Зубанич, заслуженої артистки України Оксани Ільницької та молодих вокалістів.


Засідання відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою пл. Жупанатська, 15/4

Початок о 14.00

Запрошуються представники усіх ЗМІ.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp