Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті діє дієвий майданчик вирішення проблем

21 травня 2014 р., 08:55

Регіональна дорадча рада в області - ефективний орган обговорення та вирішення проблем.

Регіональна дорадча рада міських, селищних і сільських голів, що діє при голові Закарпатської ОДА, провела засідання на тему: «Реформи і децентралізація влади в Україні: обговорення проекту змін до Конституції, законопроектів та реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади».

Захід проходив у рамках проекту «Діалог», який реалізовує всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України». Наголошувалося, що за чотири роки роботи регіональні дорадчі ради стали майданчиком для обговорення та вирішення проблем, що виникають у територіальних громадах, спільно із обласною адміністрацією, обласною радою, органами місцевого самоврядування. Заступник голови облдержадміністрації Михайло Рівіс висловив сподівання, що реформа місцевого самоврядування буде ефективною і влада на місцях працюватиме якісніше.

Також, за повідомленням прес-центру ОДА, було розглянуто питання ефективного управління об’єктами поводження з побутовими відходами і ролі органів місцевого самоврядування щодо покращення екологічної ситуації у регіоні. Учасники зібрання вислухали презентацію експерта з питань реформ публічної влади в Україні Юрія Ганущака, обговорили її та напрацювали пропозиції до центральних органів влади. А як приклад нових можливостей вирішення однієї із найгостріших проблем Закарпаття — збору та утилізації твердих побутових відходів — було обговорено презентацію громадського активіста Оксани Станкевич, яка оприлюднила результати розробки першої в Україні Концепції поводження з твердими побутовими відходами в Закарпатській області (але вона, незважаючи на гостру актуальність, поки що не профінансована).


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp