Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Мукачеві буде масштабний бізнес-форум

17 травня 2016 р., 08:47

Вже завтра

У середу, 18 травня, о 9.00 відбудеться прес-тур Ужгородського прес-клубу в Мукачево, де цього дня розпочнеться масштабний Mukachevo Business Forum (вул.Автомобілістів , 13, Eventum Hall). Це перша в історії міста ділова подія, покликана стати головним майданчиком для презентацій, дискусій та рішень, спрямованих як на залучення інвестиції в Мукачево, так і просування місцевих підприємств та ініціатив у країнах Заходу.

Однією з першочергових задач форуму – відкрити світу Мукачево як дуже комфортне для інвестицій місто в центрі Європи, де вже працюють підприємства провідних світових гігантів як Fischer, Flex та ABE. Окрім дискусійних та презентаційних панелей передбачені також ділові екскурсії на місцеві підприємства та неформальне спілкування у форматі «world café»

Мукачівський бізнес-форум пройде триватиме у рамках відзначення днів міста 18-20 травня.

Журналісти зможуть поспілкуватися з учасниками форуму, серед яких представники торгово-промислової палати Словаччини, Польсько-Української господарчої палати, експерти з Угорщини, керівники провідних підприємств з іноземних капіталом, які працюють на Закарпатті. Відбудуться презентації німецьких та польських підприємств та ще багато перспективних зустрічей та перемовин. Діятиме також виставкова частина бізнес-форуму.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com