Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпаття – серед кращих у реалізації проекту Світового банку (ФОТО)

19 травня 2016 р., 16:40

Втішні новини...

Закарпаття - одна з восьми областей країни, які виграли конкурс і беруть участь у проекті Світового банку з покращення первинної медичної допомоги та посилення боротьби з серцево-судинними захворюваннями.

 

Загалом проектом «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області» передбачено фінансування на реконструкцію амбулаторій, закупівлю реанімобілів, навчання персоналу тощо у сумі понад 7 мільйонів доларів. З яких частка Світового банку становить 6,5 мільйонів доларів, решта понад 700 тисяч фінансує місцевий бюджет. Усе задля підвищення своєчасності та якості надання медичних послуг пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями.

Обговорити питання щодо реалізації придбання обладнання, прозорості в роботі, а також намітити подальші кроки в роботі в область приїхав керівник програм Світового банку з питань охорони здоров’я, освіти та соціального захисту Фон Зао. У четвер, 19 травня, він зустрівся з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем.

Керівник краю наголосив, найбільше закарпатці помирають через серцево-судинні захворювання, тому всі ініціативи, які скеровані на боротьбу з недугами системи кровообігу є першочерговими в області. «Неабияк важливим є і проблема доступності медичних послуг. Ми зацікавленні в успішній реалізації проекту. До цього докладемо максимальних зусиль», - запевнив Геннадій Москаль.
Представник Світового банку констатував, за результатами першого етапу втілення програми, Закарпаття входить у перелік тих областей, які стимулюють на продовження її реалізації, в області напрацювали усі механізми впровадження проекту.
-- Команда, яка реалізовує даний проект на Закарпатті є дуже потужною та об’єднала кваліфікованих спеціалістів. 

В майбутньому на нас чекає дуже багато закупівель. Зокрема, це конкурсні торги на покупку медичного обладнання на понад чотири з половиною мільйонів доларів. Сподіваємося, що обласна державна адміністрація, представники департаменту охорони здоров’я і група впровадження програми тісно співпрацюватимуть задля того, щоб закупки йшли без збоїв і корупційних ризиків, - зазначив Фон Зао.

Ще одне питання, яке підняв представник Світового банку – темпи реалізації проекту. Необхідно, щоб гроші були виділені, переведені в обладнання у конкретні установи, щоб люди могли користуватися цими вигодами. Він висловив сподівання, що Закарпаття покаже приклад швидкої реалізації проекту в області всій країні.
«Світовий банк надає допомогу не тільки на закупівлю певних товарів. Ми б хотіли тісно співпрацювати з Закарпаттям, щоб мешканці краю отримували кращі медичні послуги. Тому ми вивчаємо питання комплексно і закликаємо до цього ваших фахівців, не чекаючи реформ з Києва», - наголосив Фан Зао.
Прес-служба Закарпатської ОДА

Схожі новини

У Закарпатській ОДА шукають постачальників медобладнання за гроші Світового банку
Світовий банк розкритикував економіку України
Кожен градус має значення: Мінекоенерго спільно із Світовим банком досліджуватиме наслідки зміни клімату в Україні до 2100 року
Світовий банк надав Україні 150 млн доларів кредиту на розвиток експорту
Світовий банк зацікавлений, аби держави найбільше вкладали у освіту
Валерій Пацкан: Світовий банк зацікавлений у залученні Рахункової палати до аудитів інфраструктурних проектів, які в Україні реалізовуватимуться за його підтримки
Для обласного кардіодиспансеру придбають апарат газової стерилізації за кошти Світового Банку
“Тетрис” від “Закарпатгазу” (ФОТО)
Каратист з Мукачева хоче потрапити до Книги рекордів Гінеса (ВІДЕО)
В Ужгороді й Мукачеві демонтували банківську «Росію» (ФОТО)

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com