Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатських юристів запрошують очолити бюро правової допомоги

19 травня 2016 р., 17:55

Заради масштабної реформи.

В державі триває масштабна реформа територіальних органів юстиції, які найближчим часом ліквідують. Натомість систему безоплатної правової допомоги розширять шляхом утворення бюро правової допомоги. 13 з них працюватимуть на території Закарпаття з вересня. Тут надаватимуть юридичні інформації, представлятимуть інтереси клієнтів у суді, а також консультуватимуть щодо онлайн сервісів Мін’юсту.
Задля пошуку висококваліфікованих спеціалістів для заміщення посад керівників бюро правової допомоги, оголошений відкритий конкурс. Основні вимоги до претендентів - вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня та вільне володіння українською мовою.

Як повідомив під час брифінгу директор Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги у Закарпатській області Василь Попадинець, для участі у конкурсі необхідно подати заявку на веб-сайті www.legalaid-jobs.in.ua. У червні кандидати пройдуть онлайн дистанційний курс навчання. Затим відбудеться інтерв'ю з конкурсною комісією, яка створена в кожній області. Заявки претендентів приймаються до 31 травня.
Дізнатися більше про вимоги, строки проведення та умови участі в конкурсі можна на на веб-сайтах Координаційного центру з надання правової допомоги www.legalaid.gov.ua та www.legalaid-jobs.in.ua.
Прес-служба Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp