Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті розробляють стратегію водоочищення

20 травня 2016 р., 15:21

Запрошуємо до обговорення

Це допоможе нашому краю мати довгостроковий, послідовний, конструктивний, раціональний документ у сфері забезпечення населення області якісною питною водою та запобіганню забруднення поверхневих водних об’єктів неочищеними стічними водами, який буде супроводжуватись постійним аналізом та моніторингом у процесі його реалізації.

До складу робочої групи зі створення Стратегії увійшли керівники зацікавлених департаментів облдержадміністрації, БУВР річки Тиса, депутати обласної ради та представники громадськості, повідомляє Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА.

У рамках розробки Стратегії робоча група на чолі з її головою заступником голови облдержадміністрації Віктором Мікуліним вирішила провести інвентаризацію очисних споруд суб’єктів господарювання – найбільших забруднювачів поверхневих водойм.

Перед прийняттям Стратегії в області відбудеться її громадське обговорення. Стратегію заплановано розробити до початку серпня цього року.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com