Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У закарпатського підприємства вкрали 47 гектарів землі

21 травня 2014 р., 17:43

Наразі справою зацікавилась прокуратура.

Органи прокуратури Закарпатської області розпочали досудове розслідування за фактом незаконної передачі в оренду посадовими особами Ужгородської райдержадміністрації та Оноківської сільської ради земельної ділянки державного підприємства «Радгосп-завод «Ужгородський», площею понад 47 га.

Дані про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України - зловживання владою або службовим становищем.

«Передувала цьому перевірка Ужгородською міжрайонною прокуратурою вимог щодо додержання земельного законодавства посадовими особами Ужгородської РДА, Ужгородського районного відділу земельних ресурсів та Оноківської сільської ради при розпорядженні земельними ділянками на території цієї сільради», — повідомив Ужгородський міжрайонний прокурор Олександр Андришин.

Встановлено, що між Оноківською сільрадою та малим підприємством «Карпати» укладено договір тимчасового користування земельною ділянкою строком на 25 років для відновлення зони відпочинку і розведення риби. Проте, дана земля знаходиться за межами населеного пункту с. Оріховиця (урочище «Оріховицьке озеро») та перебувала у постійному користуванні ДП «Радгосп-завод «Ужгородський».

При цьому, всупереч вимог Земельного кодексу України, проект відведення вказаної земельної ділянки не розроблявся та з постійного користування державного підприємства земля не вилучалась. Окрім цього, заява про добровільну відмову від права на неї землекористувачем не надавалась.

Відтак, прокуратура вимагатиме у судовому порядку повернення 47 га землі у власність держави.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp