Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Дубаї відкрили перший у світу офіс, надрукований на 3D принтері (Фото)

24 травня 2016 р., 14:35

Побудували за 17 днів

У Дубаї 23 травня відкрився перший у світі функціонуючий офіс, надрукований на 3D-принтері. У церемонії відкриття взяв участь правитель Дубая шейх Мохаммед бін Рашид Аль Мактум.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на emirates247.com, унікальна будівля площею 250 квадратних метрів розміщена поруч з бізнес-готелем Emirates Towers. При цьому дизайн офісу виконано за останнім словом техніки. Сама будівля підключена до електроенергії, водопостачання, телекомунікацій і обладнана кондиціонером.

Для виробництва будівлі використовувався спеціальний тип цементу.

Всього на зведення будівлі витратили 17 днів, а вартість оплати праці персоналу виявилася на 50% нижче, ніж при будівництві звичайних будинків, за рахунок меншої кількості співробітників і високої швидкості виконання робіт.

Зведена будівля виконана в рамках стратегії Дубая з 3D-друку, спрямованої на використання цієї перспективної технології для підвищення статусу ОАЕ і Дубая як провідного світового центру 3D-друку до 2030 року. Стратегія орієнтована на три основних сектори: будівництво, медицина і споживчі товари.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp