Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Для клієнтів «Закарпатгазу» працює мобільний номер контакт-центру

26 травня 2016 р., 10:56

ПАТ «Закарпатгаз» для більшої зручності клієнтів додав ще один телефонний номер, за яким можна звернутися за консультацією до операторів контакт-центру – 098 550 01 04.

Таким чином, споживачі газу Закарпатської області мають можливість телефонувати до нашого Контакт-центру за наступними номерами:

(0312) 48-83-04 – щодня з 8:00 до 20:00, IVR – цілодобово (інформація надається у вигляді тематичних блоків);

(098) 550-01-04 – щодня з 8:00 до 20:00 (номер не є багатоканальним).

Окрім того, споживачі можуть звернутися до операторів контакт-центру електронною поштою на адресу contact@zk.104.ua, або скориставшись функцією відправлення повідомлення через веб-сервіс «Особистий кабінет» на сайті 104.ua.

Надати показання лічильника газу також можна, надіславши СМС-повідомлення на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер особового рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку споживача, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Обидва параметри розділені пробілом. Після відправлення повідомлення у правильному форматі споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо». Номер 7104 є єдиним номером для всіх споживачів природного газу та призначений тільки для прийому СМС-повідомлень.

Вартість дзвінків та відправки повідомлення з номерів мобільних операторів України є стандартною – відповідно до тарифного плану оператора.

Нагадаємо, що поряд з телефонним зв'язком все більшої популярності у користувачів компанії набувають сучасні онлайнові інструменти обслуговування – веб-сервіс «Особистий кабінет». Зареєструватися у сервісі можна на сайті 104.ua.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com