Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Хто і як інвестує у Закарпаття?

31 травня 2016 р., 11:43

Така статистика:

Головне управління статистики в Закарпатській області оприлюднило інформацію про обсяги і джерела капітальних інвестицій у період з січня по грудень 2015 року.

Так, лідерами у цьому стали підприємства/організації за рахунок власних коштів, а також особисті кошти населення на будівництво житла. На третьому місці – кошти місцевих бюджетів. Останні з кінця – кошти іноземних інвесторів та кредити банків й інші позики.

Капітальні інвестиції у Закарпатській області за січень – грудень 2015 року (за джерелами фінансування):

За січень – грудень 2015 р. у розвиток економіки області було спрямовано 3634,8 млн. грн. капітальних інвестицій, їх обсяг порівняно з відповідним періодом попереднього року зріс на 14,1 %. У загальному обсязі інвестицій 99, 3 % становили інвестиції в матеріальні активи. У структурі капітальних інвестицій в матеріальні активи частка інвестицій у житлові будівлі склала 40,6%, у нежитлові – 16, 5 %, інженерні споруди – 12,1 %. У нематеріальні активи вкладено 0,7% загального обсягу капітальних інвестицій (програмне забезпечення та бази даних, права на комерційні позначення, об’єкти промислової власності, авторські та суміжні права, патенти, ліцензії, концесії тощо.


Мультимедійний відділ Ужгородського прес-клубу. Автор Ярина Денисюк

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com