Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті готуються до святкування ювілейного міднародного Дня Дунаю

2 червня 2016 р., 18:50

Ще один крок до Європи

Щорічно наприкінці червня у 14 країнах басейну річки Дунай під егідою Міжнародної комісії із захисту р. Дунай відзначається спільний пан-європейський захід – День Дунаю. В Україні, в басейні р.Тиса це свято традиційно проводиться під гаслом «Тиса - молодша сестра Дунаю».

Згідно з домовленостями української та угорської сторін, відзначення 10-ї річниці проведення Дня Дунаю в басейні р. Тиса відбудеться 28 червня.

Участь у святкуванні візьмуть представники Міжнародної комісії із захисту р. Дунай, Представництва Європейського Союзу в Україні, Міністерства екології та природних ресурсів України, Держводагентства, Міністерства регіонального розвитку Угорщини, Головного державного управління водного господарства Угорщини, керівники прикордонних областей та місцевих органів самоврядування двох держав, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА

В цей день, у створі 724 км р. Тиса біля с. Галабор Берегівського району угорська сторона змонтує тимчасовий понтонний міст між двома берегами річки. З обох боків влаштують відповідну інфраструктуру і тимчасовий пункт перетину для участі у святкових заходах. Цей міст стане символом загально-тисайського єднання та ще одним кроком до «Європи без кордонів», - повідомили у Басейновому управлінні водних ресурсів р. Тиса.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com