Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Мінприроди оголосило конкурс на посаду директора НПП "Синевир"

10 червня 2016 р., 20:31

До закінчення терміну прийому документів - 10 днів

20 травня 2016 року Міністерство екології та природних ресурсів України оголосило конкурсний відбір на посаду директора НПП “Синевир”.

Заяви про участь у конкурсному відборі та інші необхідні документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Мінприроди, тобто до 20 червня 2016 року.

Адреса, за якою приймаються заяви про участь у конкурсному відборі та інші необхідні документи від претендента особисто та/або електронною поштою: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, кімната 425, телефон для довідок 206-31-23, medvedenko@menr.gov.ua

Заява про участь у конкурсному відборі подається на ім’я голови постійно діючої комісії для конкурсного відбору керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів України, Вакараша В.М.

Заява має містити відомості про претендента (ПІБ претендента – повністю, адреса для листування, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, у разі її наявності).

Перелік документів, що подаються претендентом особисто та/або електронною поштою разом із заявою:

- належним чином завірені копія документа, що посвідчує особу, копія трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копія документа про вищу освіту;

- біографічна довідка (резюме);

- конкурсна пропозиція;

- згода на обробку персональних даних;

- рекомендації та інші документи на власний розсуд.Комісією для конкурсного відбору керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів України.

Рекомендовано долучити до зазначених вище документів:

- інформацію про позитивні досягнення за попереднім місцем роботи;
- довідку про відсутність в особи судимості;
- згоду на ведення онлайн-трансляції засідання комісії;
- згоду на присутність представників засобів масової інформації та громадськості на засіданні комісії під час заслуховування конкурсних пропозицій учасників.

У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою учасник конкурсного відбору під час заслуховування конкурсних пропозицій додатково подає зазначене.

Відповідальність за недостовірність поданих документів несе претендент.

Про конкретну дату початку конкурсного відбору та дату його проведення буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті Мінприроди в рубриці “Кадрові питання” підрубриці “Повідомлення”.

Місце проведення конкурсного відбору: Міністерство екології та природних ресурсів України, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35.

Оприлюднення результатів конкурсного відбору: результати конкурсного відбору буде оприлюднено протягом 3 календарних днів з дати його завершення на офіційному веб-сайті Мінприроди в рубриці “Кадрові питання” підрубриці “Повідомлення”.

Вимоги до претендентів для участі у конкурсному відборі керівників установ природно-заповідного фонду:

Освіта та досвід роботи:

вища освіта другого рівня за ступенем магістра за відповідною галуззю знань або вища освіта другого рівня за ступенем магістра та післядипломна освіта за галуззю знань “Управління та адміністрування” або “Право”;стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років.

Додаткові вимоги:

- знання нормативно-правових актів з питань природно-заповідного фонду, антикорупційного законодавства та інших;

- знання іноземної мови;

- досвід роботи у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Будуть оцінюватись за установленою системою оцінки:

рівень управлінських знань та навиків;компетентність у сфері заповідної справи;вміння організувати виконання основних завдань установи; з урахуванням: професіоналізму, чесності, відповідальності, порядності;лідерських компетенцій, стратегічного бачення; уміння аналізувати проблеми і налагоджувати ділові зв’язки, виявляти творчий підхід до роботи; готовності нести повну відповідальність за діяльність установи; комунікабельності, тактовності, емоційної врівноваженості.

Конкурсна пропозиція, що розробляється на підставі фактичних показників фінансово-господарської діяльності, може містити проект стратегічного плану розвитку установи на середньострокову перспективу, в якому передбачаються:

- детальний першочерговий план реформування установи протягом одного року з визначенням показників збереження та відтворення природних ресурсів;

- заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також з поліпшення техніко-економічних та фінансових показників установи, підвищення його конкурентоспроможності;

- обсяг надходження коштів до бюджетів;

- пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку установи;пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності.

Бажано представити конкурсну пропозицію у вигляді презентації у програмі Power Point обсягом до 10 слайдів.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com