Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

300 тисяч вже витратили на культуру у Мукачеві

21 червня 2016 р., 11:21

Такі дані міськради

За ці кошти придбали обланання.

Про підсумки роботи закладів культури і мистецтв міста на черговому засіданні міськвиконкому доповідала начальник відділу культури Мукачівського міськвиконкому Ірина Калій. За її словами цьогоріч значно покращилось фінансування закладів культури і мистецтв. З міського бюджету на галузеву програму вже використано 432 тис. 

З них 69 тис. - на організацію та проведення культурно-мистецьких заходів, 43 тис. - на поповнення бібліотечного фонду, комплектування періодичними виданнями, 280 тис. - на покращення матеріально-технічної бази (придбано комп’ютерну техніку для ЦБС, озвучувальну апаратуру для МБК, художній та музичний інвентар для шкіл естетичного виховання, звукову техніку для ДШМ №1 ім. С. Мартона та ін.), на вручення премій та стипендій використано 30 тис. грн. «Приємно відзначити той факт, що починаючи з січня кращим учням щомісяця виплачувались стипендії у розмірі 500 грн.», - констатує Ірина Калій.

Окрім того, з міського бюджету виділено кошти у сумі 121 тис грн. на потреби закладів, а це придбання канцтоварів, госптоварів, миючих засобів, виготовлення шкільних документацій.

Також з міського бюджету було виділено додаткові кошти на суму 69 тис. грн. для проведення комплексних ремонтно-будівельних робіт, які передбачають систематичне та своєчасне підтримання експлуатаційних якостей, будівлі ЦКВ “Паланок”.


Мукачівська міськрада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com