Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатець намагався віддати на виборах два голоси (ФОТО)

25 травня 2014 р., 15:20

На відмову у подібному голосуванні чоловік відреагував обуренням.

86-річний перечинець прийшов на дільницю з двома паспортами: хотів проголосувати і за себе, і за дружину.

На дільницю, яка знаходиться у спортзалі Перечинської ЗОШ, прийшов виборець 1928 року народження Василь Фленько. Чоловік дав члену комісії два паспорти – свій і дружини і сказав, що голосуватиме за дружину, бо вона лежача хвора. Член комісії видала виборцю тільки один бюлетень і пояснила виборцю, що дружина сама зможе проголосувати – її прізвище є списку людей, які голосуватимуть вдома. Члени ДВК уже поїхали до виборців, а таких є аж 31.

Чоловік почав обурюватися і говорити, що донька і син теж не прийдуть голосувати і став просити бюлетені і на них. Член комісії ще раз сказала, що кожен голосує за себе.

Пан Фленько почав говорити, що у такий спосіб всі хочуть зірвати вибори, а він єдиний хоче, аби Україна мала президента. Коли виходив з дільниці, то сказав, що йде в церкву, а те, що його дружина не зможе проголосувати, бо у нього її паспорт, махнув рукою і послав всіх подалі.

Ужгородський прес-клуб

Фото Тетяни Грицищук

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp