Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Берегові намагаються підкупити голоси? (ФОТО)

25 травня 2014 р., 17:05

Міліція ретельно все з’ясовує

 

На виборчу дільницю, розташовану у приміщенні Берегівської школи-інтернату, приїхали представники міліції, а також начальник райвідділу УМВС Микола Куриця. "Ми перевіряємо інформацію, що була розміщена у інтернеті, а також повідомлена нам усно, - розповів Микола Куриця. - На даний час поки що жодних підтверджень підкупу виборців або інших протиправних дій не виявлено". 

Однак правоохоронці знають про певний місцевий контингент, котрий може бути задіяний у подібних діях, з ними вирішили провести бесіду. 

Зокрема з'явилося повідомлення, що нібито у Берегові, в одному з кафе мікрорайону пропонують по 100 гривень тим, хто віддасть свій голос за кандидатуру. 

На самій дільниці все спокійно - голосування триває жваво, порушень не зафіксовано. Приємно відзначити, що кімната, де триває голосування та кабінка оформлена у кольорах державного прапору України. Голова комісії Ельвіра Іваниця - у вишиванці, члени комісії із синьо-жовтими стрічками. Так само, в українських вишиванках, вирішили прийти на дільницю й члени іншої ДВК, розміщеної у будівлі музичної школи у Берегові. Інформація сайту 


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp