Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Польща: Brexit може спростити шлях України до ЄС

26 червня 2016 р., 17:07

Після виходу Британії з ЄС зміниться порядок функціонування європейських інституцій.

Рішення Великобританії про вихід із Євросоюзу викличе необхідність змінити порядок функціонування європейських інституцій. А це, своєю чергою, може спростити шлях України до євроінтеграції. Про це заявив маршалок Сейму Польщі Марек Кухчинський на брифінгу в Трускавці Львівської області у неділю, 26 червня.

Якщо ми говоримо про майбутнє, перш за все, європейське майбутнє, про те, що буде відбуватися у зв'язку з рішенням, прийнятим Великобританією.... Я вважаю, що це можливість і потреба внести зміни у функціонування європейських інституцій, таких як Європейський парламент і Європейська комісія. І у зв'язку з цим відкривається можливість змін відповідних положень, які спростили б Україні шлях до загальної, об'єднаної Європи, до європейської інтеграції," - сказав він.Коментуючи підсумки переговорів делегацій парламентів України і Польщі, Кухчинський підкреслив, що сторони домовилися, що будуть працювати саме у цьому напрямку (спрощення для України шляхів євроінтеграції, - ред.)."Сподіваюся, що результати нашої роботи будуть гарними", - додав Кухчинський.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com