Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Лісівники УжНУ вже дипломовані (ФОТО)

30 червня 2016 р., 15:20

Від нині

Вже на професійній стежці.

Сьогодні, 30 червня, у холі головного корпусу УжНУ вітали випускників географічного факультету (спеціальності «Землевпорядкування та кадастр», «Географія» та «Лісового і садово-паркового господарства»).

Святковий захід відкрив декан факультету Степан Поп, який звернувся до випускників з напутніми словами й побажав ніколи не опускати рук. Вітальні слова лунали й від проректора УжНУ з науково-педагогічної роботи Мирослави Лендєл.

Вручення дипломів пройшло у дружній, теплій, майже сімейній атмосфері. Випускників запевнили: «Якщо потрібна допомога чи порада — наші двері для вас завжди відкриті».
«Цьогоріч дипломи спеціаліста та магістра на географічному факультеті отримали 76 випускників. Дипломи з відзнакою отримали 12 випускників. Це 7-ий випуск спеціалістів і 6-ий випуск магістрів на географічному. І вперше цього року дипломи магістрів та спеціалістів отримаи випускнини кафедри лісового господарства», — прокоментував декан факультету Степан Поп.

Дипломи бакалавра з відзнакою за напрямком підготовки «Лісове і садово-паркове господарство» та кваліфікацію «бакалавр з напрямку «Лісове і садово-паркове господарство» отримали Вікторія Легеза та Аліна Черганич.

З успішним закінченням вузу випускників привітали представники адміністрації академії, викладачі та батьки - всі побажали молодим фахівцям успіхів, кар'єрних висот і благополуччя в сімейному житті. Багато випускників вже працевлаштувалися, їм залишилося лише надати роботодавцю документ про закінчення вузу, а дехто вирішив, що продовжать навчання і займуться наукою.

Завершилося свято спільними фото на пам’ять та фотосетом із деканом. Бажаємо випускникам реалізації в професії та нових звершень!


Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com