Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Яким Ужгород бачать митці (ФОТО)

1 липня 2016 р., 08:41

Крізь віки.

І палітру талантів.
В залі Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту розгорнулась виставка творів учасників пленеру "Ужгород травневий", що його нещодавно вчергове проводив Закарпатський обласний оранізаційно методичний центр культури.

Митці з різних куточків краю писали Ужгород у всіх його проявах: від упізнаваних історичних пам'яток і галасливого середмістя – до непримітних затишних вуличок та мальовничих околиць. В результаті вийшов, певно, найправдивіший пейзаж Ужгорода – строкатий за палітрою, стилем, настроєм, старовинний і сучасний водночас.


Усього представлено 27 робіт від 15 художників: як професійних, так і самодіяльних. Власне, одна з цілей проведення травневого пленеру – з допомогою досвідчених образотворців сприяти вдосконаленню майстерності художників-аматорів. Разом із тим, як зауважили під час відкриття виставки митці-педагоги Емма Левадська та Василь Вовчок, іноді самодіяльні художники, не маючи професійної заангажованості, почуваються більш розкуто в творчості і здатні інтуїтивно знаходити доволі оригінальні та вдалі вирішення, що, в свою чергу, надихає і самих наставників.

Виставку, яка триватиме два тижні, варто відвідати не тільки туристам, а й самим мешканцям Ужгорода, – переконують і запрошують організатори.

{g}
Управління культури Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com