Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

«Закарпаттяобленерго» нагадує споживачам про економію

12 липня 2016 р., 08:41

Зручним способом

Роз’яснюють фахівці.

ПАТ «Закарпаттяобленерго» інформує споживачів про простий і зручний спосіб економії електроенергії шляхом переходу на зонний облік: ви можете сплачувати до 60% менше за спожиту електричну енергію! Аби скористатися також можливістю, потрібно придбати диференційований прилад обліку. Як він працює?

Диференційований прилад обліку (двозонний/тризонний прилад обліку) – що це таке?

Диференційований прилад обліку (двозонний/тризонний прилад обліку) – що це таке? Це сучасний лічильник, який дозволяє вести облік спожитої електричної енергії окремо за кожним вказаним періодом часу (зоною доби). Даний лічильник дозволяє споживачу оплачувати вартість спожитої електричної енергії за різними тарифами в залежності від періоду часу, коли була спожита електроенергія (вночі – дешевше, вдень – звичайним тарифом, у пік – дорожче (при тризонному обліку).

Багатотарифний лічильник рахує електроенергію не просто за кількістю спожитих кВт*годин, а «вміє» запам'ятовувати, скільки електроенергії було спожито у відповідний час доби.

При встановленні двозонного приладу обліку споживання електричної енергії ділиться на два періоди: вдень, з 7-ї до 23-ї години, споживач сплачує за електроенергію за повним тарифом. А в нічний час доби з 1 квітня 2015 року застосовується коефіцієнт 0,5 до тарифу, тобто, споживач отримує 50 % знижку.

При встановленні тризонного приладу обліку споживання електричної енергії ділиться на три періоди. У години масового споживання, з 8-ї до 11-ї та з 20-ї до 22-ї, електроенергія коштує на 50% дорожче від звичайного тарифу. Вночі, з 23-ї години до 7-ї години ранку, споживач отримує 60 % знижки від повного тарифу (застосовується коефіцієнт 0,4). В інший час, з 7-ї до 8-ї, з 11-ї до 20-ї, з 22-ї до 23-ї –повний тариф.

Зонний облік буде вигідним, якщо більшість електроприладів споживач використовуватиме вночі або перенесе на нічний час роботу електроприладів великої потужності – бойлер, електричне опалення, системи підігріву підлоги, кондиціонер, пральну машину, посудомийну машину тощо.

Де придбати?

Придбати зонний лічильник та замовити його встановлення можна й безпосередньо в районах електромереж та Сервісному центрі ПАТ «Закарпаттяобленерго» (Ужгородський р-с, с. Оноківці, вул. Головна, 57).

Інформацію щодо даної акції та всі деталі також можна довідатися за номером кол-центру ПАТ «Закарпаттяобленерго» 0-800-50-16-20 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго»
Пішті 12.07.2016 09:44 IP: 35.100.1.212
Грома му, де тоті фахівсці, що роз"снювуть??????

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp