Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатську бібліотеку оновили комп’ютерами та книгами

12 липня 2016 р., 20:30

Вчора

Тепер там ще пізнавальніше

 

У читальному залі обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Ф.Потушняка начальник управління культури Закарпатської ОДА Вікторія Фролова та головний спеціаліст управління Оксана Дурунда зустрілися з колективом книгозбірні і передали подарунки, придбання яких стало можливим завдяки Програмі розвитку культури та мистецтва області на 2016-2020 роки – для обласних бібліотек (уперше в такій кількості) придбано комп’ютерну техніку на загальну суму 100 тис.грн.

Зокрема, для інтернет-центру обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Ф.Потушняка з урахуванням побажань головного інженера книгозбірні придбано 5 системних блоків до комп’ютерів на суму 55,2 тис.грн. (Вже розпочато встановлення програмного забезпечення).

Придбано також по два комп’ютери для мультимедійного класу і відділу обслуговування юнацтва обласної бібліотеки для дітей та юнацтва на суму 44,5 тис.грн.

Одночасно, управлінням культури за замовленнями бібліотек – методичних центрів триває придбання книг для бібліотек області – теж на суму 100 тис.грн. На сьогодні обласній універсальній науковій бібліотеці вже передано 800 примірників книг, які буде розподілено для бібліотек області, що відносяться до системи Міністерства культури України. Найближчим часом буде придбано і дитячі книги, які також передадуть для розподілу бібліотекам краю.

Загалом, за останні п’ять років коштами Програми розвитку культури та мистецтва на 2011-2015 роки для бібліотек Закарпаття було придбано і розподілено книги на загальну суму 505,7 тис.грн. Це сучасні видання українських письменників, замовлення на які було здійснено безпосередньо обласними бібліотеками. Наприклад, у 2011 році було придбано 3017 примірників (30 назв книг), у 2012 році – 3925 примірників (24 назви книг), у 2013 році – 2559 примірників книг (19 назв), у 2015 році – 2554 примірники (27 назв).

Отож, бібліотекарі радо запрошують охочих скористатися оновленою технікою та познайомитись із книжковими новинками.Управління культури Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com