Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

УжНУ посів 13 сходинку в міжнародному рейтингу ARES-2016

15 липня 2016 р., 11:16

Європейське визнання

Європейська науково-промислова палата, що об’єднує роботодавців Західної та Східної Європи, склала рейтинг ARES-2016, який оцінює здатність вишів забезпечити студентів необхідними знаннями, проводити наукові дослідження, а також можливість активно взаємодіяти з майбутніми роботодавцями.

У рейтингу українських вищих освітніх закладів, який містить 61 найкращий виш, Ужгородський національний університет посів тринадцяту позицію і знаходиться поряд із Національним університетом Львівська політехніка та Національним гірничим університетом. УжНУ віднесли до категорії B, яка включає надійну якість викладання, наукову діяльність та затребуваність випускників роботодавцями (Good quality performance), повідомляє прес-служба УжНУ.

При складанні рейтингу оцінювалися наступні показники: забезпечення якості викладання, наявність стратегічного управління вузом, наявність правил, спрямованих на поліпшення якості освіти, регулярна оцінка та корекція методів викладання, проведення моніторингу педагогічних підходів, досягнення викладачів університету в освітній та науковій діяльності в 2015 (наприклад, запрошення до участі в міжнародній конференції або організація національних / міжнародних семінарів і конференцій), кількість конференцій і симпозіумів, в яких брали участь співробітники університету в 2015 році, перелік зарубіжних ВНЗ, з якими університет співпрацював з наукових або освітніх програм в 2015 році, співвідношення між кількістю студентів і викладачів (повних ставок), співвідношення між кількістю публікацій у наукових журналах в 2015 і числом викладачів (повних ставок), кількість викладачів з вченими ступенями, до кількості ставок викладачів, наявність програми з розвитку взаємин випускників з потенційними роботодавцями.

Очолили українську частину рейтингу Київський національний університет ім. Т.Шевченка, Національний технічний університет Харківський політехнічний інститут, і Таврійський національний університет ім. В.Вернадського.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com