Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Як розвивати водний спорт на Закарпатті?

27 травня 2014 р., 19:49

Без фінансування, належних умов, але з вірою у позитивний результат і визнання? Як саме малим закарпатцям допомагатимуть розвиватись у "водній" стихії?

У середу, 28 травня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане ситуація з розвитком водних видів спорту на Закарпатті. Нещодавно дитяча команда Ужгорода вперше за останні 20 років успішно виступила на Чемпіонаті України серед юніорів з водного поло і отримала друге місце.

Водне поло відроджується попри відсутність повноцінного спортивного басейну у місті, попри труднощі з фінансуванням. Чи є перспективи у водних видів спорту на Закарпатті і що робити, щоб закарпатські діти могли займатися одним з найнеобхіднішим у їхньому віці видом спорту? Про це розкажуть:

- Ісрафіл Васількін, старший тренер ДЮСШ «Динамо», заступник голови Федерації водних видів спорту Закарпатської області;

- Роберт Левицький, голова Федерації водних видів спорту Закарпатської області;

- Інші тренери з плавання.

Засідання відбудеться у приміщенні прес-клубу за адресою:

м. Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4

Початок о 12.00

Запрошуються представники усіх ЗМІ.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com