Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородщина: Лісовозів там поменшало (ФОТО)

21 липня 2016 р., 17:41

Лісівники зустрілися з депутатами.

Аби поговорити про важливі речі.Лісівники Ужгородського лісгоспу зустрілися з депутатами та активістами Кам'яницької сільської ради. На зустрічі були присутні директор ДП «Ужгородське ЛГ» Василь Кий, лісничий Кам'яницького лісництва Олександр Турянчич голова сільської ради Марія Коваль-Мазюта, депутати та представники громади села.

Під час зустрічі представників влади та громади було ознайомлено з основними напрямками роботи лісового господарства, а саме про запроектовані лісогосподарські заходи в держлісфонді в межах сільської ради, принципом відводу лісосіки під санітарну вибіркову рубку у кварталі 33 виділ 13,16 на загальній площі 43,3 га. Лісничий Кам'яницького лісництва Олександр Турянчич детально розповів про принцип відбору дерев в рубку та процедуру оформлення необхідних документів для проведення лісозаготівельних робіт після проведення відводу.

Голова сільської ради Марія Коваль-Мазюта: «Співпраця з Ужгородським лісгоспом в останні часи вийшла на новий високий рівень. Цьому сприяє і керівництво держлісгоспу. Надіюся, що так буде і надалі. А восени ми разом посадимо новий ліс. Тим більше, що громада та представники влади бачать прозору роботу господарства і бажання співпраці».

У свою чергу депутат сільської ради Степан Ганич зазначив:
«Сьогодні, сільські жителі мають можливість побачити спільну співпрацю лісгоспу та сільської громади і відкликаються про лісівників тільки з доброї сторони. Бачимо, що кількість лісовозів та машин із лісовою деревиною дорогах Ужгородщини значно зменшилася, що приємно радує всіх».

З метою ознайомлення з роботою лісівників активісти та депутати обійшли ділянку та оглянули майже всі дерева призначені в рубку, після чого задавали питання, на які отримали вичерпну відповідь від представників лісгоспу.

Також активісти відвідали ділянку на якій проводилося сприяння природному поновленню. Роботу по посадці дерев на даній ділянці у кварталі 33 виділ 13 активісти та депутати восени проводили власноруч. Відтак на власні очі могли побачити результат своєї плідної праці.Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com