Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Одещині військових годували зіпсованими продуктами

25 липня 2016 р., 09:35

Одного з відповідальних звільнили

Вчора, 24 липня, міністр оборони Степан Полторак навідався з неочікуваною перевіркою до однієї з військових частин 28-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України, що дислокується на Одещині. Посадовець перевірив якість продуктів харчування, якими годують військовослужбовців. У частині виявили чимало прострочених та зіпсованих харчів, повідомляє ТСН.

"Під час перевірки продовольчих складів частини, холодильного устаткування, місць зберігання продуктів харчування військовослужбовців, овочесховища були виявлені запаси неякісних, зіпсованих продуктів харчування. Всі продукти харчування зберігалися в антисанітарних умовах, температурний режим зберігання продуктів не витримувався", – уточнили в прес-службі Міноборони.

Полторак одразу ж зустрівся з представниками компанії-постачальника продуктів і наголосив, що з боку Міноборони будуть вжиті заходи щодо негайного припинення виявлених недоліків. А якщо постачальники неякісної продукції не виконають умови договорів, то контракти з ними розірвуть у судовому порядку.

Водночас керівництво Військової служби правопорядку Одеського гарнізону має провести перевірку всіх видів діяльності військової частини та терміново доповісти про результати. Крім того, відповідальних за контроль харчування посадових осіб уже притягнули до дисциплінарної відповідальності: одного з відповідальних за тилове забезпечення у військовій частині офіцерів звільнили з посади.

"У військовій частині, яку ми перевіряємо сьогодні, м'ясна продукція, масло, молоко, сир, сосиски, — все зберігається в одному холодильнику в розкиданому вигляді. Ми опитали солдат у військовій частині, і вони відповіли нам, що нічого не їдять на обід, окрім чаю та булочок. Тож сьогодні ми візьмемо на лабораторні дослідження вилучені продукти, за результатами лабораторних досліджень будуть складені акти та буде вестись робота щодо розриву договорів із постачальниками", – запевнив начальник Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення Міноборони Дмитро Марченко.

Протягом минулого тижня Центр провів п'ять перевірок військових частин Збройних сил України. Перевірки триватимуть до того часу, поки постачальники не почнуть повністю виконувати правила постачань та умов зберігання продуктів харчування військовослужбовців.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com