Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські прикордонники переймають досвід у німецьких правоохоронців

27 липня 2016 р., 09:57

Головна уваги - на практичні заняття

Цього тижня на базі відділу прикордонної служби «Ужгород» Чопського загону, розпочався курс навчання для прикордонників Західного регіонального управління за участі представників поліції Федеративної Республіки Німеччина. Так, протягом 5-ти денного тренінгу німецькі правоохоронці проведуть практичні заняття з порядку організації та несення служби на контрольних постах.

Курс навчання посилений, а графік проведення – насичений. Майже 60 відсотків часу займають практичні заняття. Під час викладання матеріалу інструктори пояснюватимуть значення кожного виду тренувань,зокрема, види пошукових заходів та контроль осіб та транспортних засобів на внутрішніх та зовнішніх кордонах Шенгенської зони, основи перевірки документів тощо.

Завдяки співпраці із іноземними колегами, прикордонники зможуть в подальшому зможуть «взяти на озброєння» стандарти охорони кордону країн Шенгенської зони.

Наприкінці тижня німецькі правоохоронці підведуть підсумки тренінгу і вручать дипломи їх учасникам.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com