Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатці протидіятимуть торгівлі людьми

28 липня 2016 р., 15:20

Вже завтра.

О 14:00.

Департамент праці та соціального захисту населення Закарпатської ОДА у партнерстві з Закарпатською громадською жіночою організацією «Веста» організовує проведення інформаційної акції «Спільними зусиллями проти торгівлі людьми в Україні» до Всесвітнього дня боротьби із торгівлею людьми.

У п’ятницю, 29 липня, в Ужгороді з 10.00 до 12.00 в місцях транспортного сполучення - залізничному вокзалі й автостанції - відбудеться вулична акція з розповсюдження інформаційних матеріалів про безпечну міграцію та захист осіб, які постраждали від торгівлі людьми.
Під час акції популяризуватимуть Національну «гарячу лінію» консультування мігрантів та протидії торгівлі людьми - 527. Учасники акції також надаватимуть інформацію про допомогу, гарантовану законодавством України для осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

Цього ж дня, 29 липня, у прес-центрі Закарпатської ОДА відбудеться прес-конференція з нагоди Всесвітнього дня боротьби із торгівлею людьми. Із журналістами зустрінуться представники департаменту праці та соціального захисту населення Закарпатської ОДА, Закарпатської громадської жіночої організації (ЗГЖО) «Веста» та Національної проліції Закарпаття.
Початок прес-конференції о 14.00


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp