Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Воловеччині впорядкували та освятили криницю з цілющою водою (Фото)

4 серпня 2016 р., 17:56

Заслуга лісівників

В урочищі Думка, неподалік популярного туристичного маршруту на гору Великий Верх, представники духовенства, в День святого пророка Божого Іллі, освятили життєдайну криницю із цілющою водою. На освяченні також були присутні лісівники Воловеччини та представники громади. До цієї криниці приїжджають вірянини з усіх куточків Закарпаття, повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.До освячення ж силами працівників лісової охорони Верхньоволовецького лісництва під керівництвом лісничого Михайла Далекорея за активної участі майстрів лісництва Василя Брунцвика, Івана Коваля й Степана Щобака було впорядковано та очищено цю криницю.

Працівники лісового господарства розчистили русло джерел, прибрали територію від сміття та зробили зручні східці до джерела, вода якого за стародавніми переказами старожилів село Гукливий має цілющі властивості.

- У наш стрімкий та метушливий час мало хто приділяє належну увагу станові наших лісових джерел та криниць, які, як відомо із сивої давнини, є зразком чистоти та здоров'я. Тож і вирішили лісівники Воловеччини нагадати кожному з нас, а можливо, в першу чергу і собі про наші прадавні духовні цінності, - розповів директор лісового господарства Василь Росол.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com