Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

ПАТ "Закарпаттяобленерго" повідомляє про можливі відключення світла в двох районах області

15 серпня 2016 р., 11:46

Через реконструкцію повітряної лінії

Ремонтні роботи проводитимуть до 14 вересня.

ПАТ «Закарпатяобленерго» висловлює вам свою повагу та інформує, що в період до 14.09.2016 р. спеціалісти Державного підприємства «НЕК «Укренерго» проводитимуть роботи з реконструкції ПЛ-400 кВ «Мукачево-Капушани» (повітряна лінія знаходиться на балансі ДП «НЕК «Укренерго»).


ДП «НЕК «Укренерго» звернулося до ПАТ «Закарпаттяобленерго» з проханням на період проведення робіт почергово знеструмлювати лінії товариства, що проходять паралельно з вищевказаною ПЛ-400 кВ для безпечного виконання робіт.

У зв’язку з цим повідомляємо про можливі відключення електропостачання на короткотривалий період в окремих населених пунктах Ужгородського та Мукачівського районів.

Графік відключень додається.

{g}

Уточнену інформацію щодо місць проведення ремонтних робіт та термінів відключення споживачі можуть також дізнатися, звернувшись до кол-центру товариства за номером 0-800-50-16-20 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів на території області) або на сайті товариства www.energo.uz.ua в розділі планові відключення. Кол-центр працює цілодобово.

Дякуємо за розуміння та співпрацю.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com