Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Аваков готує масові чистки генералів

17 серпня 2016 р., 11:54

Число генералів хочуть скоротити більше ніж в два рази.

Глава МВС Арсен Аваков подав на затвердження президентові Петру Порошенко проект скорочення генеральських посад в сфері управління МВС.

"Разом за всіма воєнізованими і правоохоронними формуванням, що входять в сферу управління МВС, пропонується провести скорочення штатів генеральських посад і звань з 194 до 95", - написав Аваков у Facebook.
За словами глави МВС, він, відповідно до доручення Порошенка, вже подав президенту на затвердження проект скорочення генеральських посад.

За інформацією міністра, в прикордонній сфері пропонується замість 74 генералів залишити 14; в Національній гвардії замість 38 залишити 18; Державній службі з надзвичайних ситуацій (ДСНС) замість 27 залишити 21; Національної поліції і МВС замість 57 залишити 42.

"Ми поважаємо наших бойових і заслужених генералів! І тим важливіше ця реформа кадрової військової вертикалі. Менше пакетних бюрократичних структур і амбіцій. Більше уваги на тих, хто виконує завдання під керуванням нечисленного, але високопрофесійного і гідного генералітету", - додав Аваков.





Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp