Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Хустщині у школі був протест (ВІДЕО)

24 вересня 2016 р., 10:04

Захищали вчителя

Але недовго протестували.

На Хустщині дії районного чиновника від освіти спровокували бунт у майже десятку сільських громад, серед яких Крива, Олександрівка, Сокирниця, Липча, Данилово тощо. Ранок п'ятниці у Велятині розпочався шкільним протестом, щоправда кількахвилинним, аби не зривати навчально-виховний процес.На незаплановану лінійку вишикувалися учні тамтешньої школи, які свідомо прагнуть захистити свого вчителя від незаконного та безпідставного усунення його від роботи з ініціативи головного освітянина району Павла Русина,- пише Закарпаття онлайн.

Йдеться про те, що влітку у місцевій школі на одній посаді опинилося аж двоє людей. Вчителя з предмету «Захист Вітчизни» Михайла М’язика «посунули»з посади, яку той займав не один рік. Натомість наказом начальника районного відділу освіти, що, як підтвердилося, суперечить чинному законодавству України, призначили іншу людину, що більше 20 років взагалі не вчителювала – Василя Поповича.

На акцію протесту зібралися школярі, вчителі та батьки. Під час зібрання ознайомили присутніх з резонансною ситуацією, що склалася.

Сільський голова Велятина виступила на боці громади. Незаконно призначений вчитель спробував переконати школярів у зворотньому, проте вони до останнього стояли за свого вчителя.

У підсумку перепало від вчительського і учнівського колективів і в.о. директора Велятинської ЗОШ Федору Кривому, котрий дозволив собі у грубо звинуватити усіх та спробувати розігнати протестне зібрання. Натомість отримав у відповідь одностайне "Федю - геть!" у виконанні школярів.

Детальніше - у відео:Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com